Užitečné odkazy

Užitečné odkazy

Výukové programy DIDAKTA

DIDAKTA pro naši školu zpřístupnila výukové programy, které máme zakoupené. K jejich spuštění potřebujete nainstalovat aplikaci DidaktaIN z tohoto odkazu. Pro spuštění programů následně zadejte PIN QKRP. Tento PIN je platný po dobu dvou týdnů, v případě prodloužení uzavření škol bude jeho platnost automaticky prodloužena. 

Matematika - procvičování

K procvičování nejen matematických úloh, ale i geometrie, použijte tento odkaz na web matika.in.

Nakladatelství Nová škola

Z Nové školy byly zpřístupněny odkazy na procvičování českého jazyka a matematiky. Najdete je na níže uvedených odkazech. 

Živá abeceda

Matematika


Výukové programy Didakta CZ

Vzhledem k současné situaci s Coronavirem a s ní spojeným plošným uzavřením škol Vám zasíláme přístupový PIN pro žáky Vaší školy. Zpřístupněny jsou všechny výukové programy, které má Vaše škola zakoupené v on-line verzi. 

PIN: QKRP

Pro přístup k výukovým programům na Didakta.cz si žáci musí nainstalovat naši aplikaci DidaktaCZ projektor z tohoto linku https://www.didakta.cz/DidaktaCZ-Setup-1.0.0.zip (pokud tak neučinili již na jaře 2020).
Více informací zde.

Po spuštění projektoru je nutné stisknout tlačítko "Zadat PIN" v levém horním rohu knihovny a zadat výše uvedený kód.

Upozorňujeme, že pro uživatele z řad žáků neposkytujeme z kapacitních důvodů živou technickou podporu na telefonních linkách společnosti. Veškeré případné technické informace jsou uvedeny na našem webu v sekci Podpora.

PIN je platný 14 dnů, v případě prodloužení plošného uzavření škol jej automaticky prodloužíme.


Možnost procvičení formou her pro děti již od prvního ročníku můžete vyzkoušet na stránce https://www.vyrostu.cz/Hry


Další pohybová inspirace, tentokrát od českých tvůrců. Jednoduchá cvičení, které můžete s dětmi vyzkoušet klidně v obýváku najdete na tomto youtube odkaze.


Abychom děti nenutily jen sedět u učení, využijte tohoto odkazu k pravidelnému pohybu. Na https://www.youtube.com/results?search_query=pe+with+Joe najdete každý den nové půlhodinové video, které nahrazuje hodiny tělesné výchovy. A navíc celé v angličtině, takže se děti ještě mohou přiučit něco nového!


Pro žáky 1. ročníku můžete sledovat návod na správné psaní písmen na https://www.youtube.com/results?search_query=bobyho+p%C3%ADsanka


Procvičování od 1. do 5. ročníku včetně pěkně zpracovaných interaktivních cvičení do angličtiny, které souhlasí s využívanými učebnicemi na naší škole najdete na stránkách www.procvicovani-uciva.webnode.cz


Každý den je také k dispozici program na ČT2 UčíTelka, rozvrh a další informace k pořadu najdete na https://www.ceskatelevize.cz/porady/13394657013-ucitelka/


Krátké pohybové aktivity a 5 a 8 minutová cvičení můžete najít na anglickém youtube kanálu https://www.youtube.com/results?search_query=the+body+coach+active+8