Aktuality

Informace pro prvňáky

V dokumentech naleznete informace pro prvňáčky. Informační schůzka pro rodiče proběhne 25.8.2021 ve 14 hodin ve škole. 

Sběr papíru 14. 6. 2021

Sběr papíru proběhne v pondělí 14.6.2021 - kontejner bude přistaven od 8 hodin a odvezen bude v úterý 15.6.2021 kolem 13 hodiny.

Příměstský tábor 12. - 16. 7. 2021

Do školy přišla nabídka příměstského tábora na Farských humnech. Přihláška ke stažení a vyplnění je k dispozici zde. Tábor je v rámci projektu MAP a je pro děti zdarma. Rodiče zajišťují svačinu a pití na každý den. 

Poznávací zájezd 14. - 18. 6. 2021

Žáci dostali ve škole pět listů k poznávacímu zájezdu. Součástí balíčku je Písemný souhlas rodičů se zařazením dítěte na poznávací zájezd - donést zpět vyplněné v pondělí 7. 6. 

Dále jsou tam dvě Prohlášení zákonných zástupců - o bezinfekčnosti a na covid. Tato prohlášení donesete až v den odjezdu 14. 6. 

Poslední lékařský papír je Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte. Tento dokument by vám měl poskytnout přímo lékař, vytištěný je pro případ, kdyby náhodou doktor prohlášení neměl. Tento dokument doneste také až v den odjezdu 14. 6. 

Instrukce k zájezdu jsou také přiloženy, vracet budete spodní část listu. Prosíme rodiče, aby vyplnili, kdo které děti přiveze, případně odveze do Záseky. Čas pátečního odjezdu si potvrdíme přes telefony. Papír s instrukcemi je k dispozici i zde na stránkách. 

V přílohách jsou k nahlédnutí denní režimy pro jednotlivé ročníky a řád poznávacího zájezdu. Dále přikládáme také papír, který žáci dostali ve škole s instrukcemi k odjezdu, příjezdu a vybavení. 


Focení úterý 1. 6. 2021

V úterý 1. června bude ve škole probíhat od 8:00 focení.

Ceník fotografií:


Fotka v rámečku ...................................................................................................150,-

Fotka 21x15cm...........................................................................................80,-Kč

Fotka 18x24cm.........................................................................................120,-Kč

Fotka 10x15cm...........................................................................................30,-Kč

Na výběr máte z těchto motivů: škola II, škola I, růže, pastelka, město, Madagaskar, levandule, letadlo, knihovna. Vybraný motiv potřebujeme znát v pondělí.

Testování žáků ve škole

Od pondělí 3. května probíhá testování pouze 1x týdně. Testovat se bude vždy v pondělí. Dřívější příchody kvůli testování platí pouze v tento den. 

Sběr papíru

Společnost AVE papír opět umožnila odměnu za sběr papíru. Papíru musí být více než 800kg, v tom případě škola obdrží za každý kilogram 1 korunu. Věříme, že jsme schopni tuto hmotnost společnými silami překonat. Pokud tedy máte doma přebytečný papír, začněte sbírat. O termínu přistavení kontejneru budeme informovat. Děkujeme za spolupráci.

Náboženství - rozvrh 

1. a 2. ročník - středa od 13:00

3. a 4. ročník - pátek 12:30 - 13:00

5. ročník - pátek od 13:00


Zápis - přijatí žáci

Seznam přijatých žáků do 1. ročníku:


Informace k nástupu do škol v pondělí 12. dubna 2021

Podrobné informace k nástupu do škol a testování dětí najdete v dokumentu níže. Pokud budete mít dotazy k návratu dětí do škol, neváhejte se obrátit přímo na učitelský sbor. Jsme k dispozici na telefonech, emailech, případně v Teams. Kontakty najdete zde


Zápis k povinné školní docházce

Dokumenty potřebné k zápisu dětí do 1. třídy najdete zde. K zápisu také doneste kopii rodného listu dítěte a obrázek postavy nakreslený vaším dítětem.

Vytisknuté a vyplněné dokumenty doneste do školy v den zápisu. K zápisu můžete přijít i s dítětem a podívat se do školy. 


Informace k uzavření škol a školek od 1.3.2021

V souboru vpravo naleznete nové informace k uzavření škol a školek od 1. března 2021.


Zimní srdíčkové dny

Ve škole jsou k dispozici magnetky, přívěsky a záložky k zakoupení. Pokud máte zájem, bude možnost je koupit ve škole od pondělí 22. února vždy od 8:00 do 15:00

Ceník:

Záložka 35 Kč

Magnetka 30 Kč

Přívěsek 35 Kč


Hodnocení žáků během druhého pololetí

Vzhledem k současné situaci budeme hodnotit žáky pravidelně na online hodinách. 

Kritéria pro hodnocení:

 • aktivita během hodin (komunikace s vyučujícím, odpovídání na otázky)
 • hodnotit se bude známkami od 1 do 5, stejně jako ve škole
 • jednička za vzornou aktivitu a komunikaci
 • problémy s připojením samozřejmě hodnoceny nebudou a budou brány v potaz
 • domácí příprava (pravidelné a včasné odevzdávání úkolů)
 • hodnotit se bude klasicky podle tabulek známkami od 1 do 5
 • neodevzdaný úkol bude hodnocen za 5
 • klademe důraz na rodiče, ať nechají děti vypracovat úkoly samostatně, aby byly známky směrodatné

Dítě každý den získá z online výuky dvě známky (aktivita, domácí úkoly). Známky budou na konci týdne poslány do chatu jednotlivým dětem, aby měli kontrolu nejen děti, ale i rodiče. 

Tento nový způsob hodnocení začne platit od pondělí 15. 2. 2021. 


Doprovodný dopis k pololetnímu vysvědčení

Třetí, čtvrtý a pátý ročník dostanou letos k pololetnímu vysvědčení i doprovodný dopis. Cítíme, že při tomto způsobu výuky a nedostatečnému času vyučování ve škole známky mnoho neřeknou. 

Proto jsme se rozhodly pro tuto variantu. Doufáme, že oceníte tuto novinku a že dětem i vám přinese podrobnější informace o tom, jak si kdo během prvního pololetí vedl.  

Doprovodný dopis rozdáme žákům společně s pololetním vysvědčením ve čtvrtek 28. ledna.


Pololetní vysvědčení 28. ledna 2021

Pololetní výpisy z vysvědčení budou vydávány ve čtvrtek 28. ledna od 8:00 do 12:00 v budově školy. 

S sebou doneste i vyplněný formulář k placení obědů.

Pokud se nebudete moci pro vysvědčení dostavit, dostanete ho po návratu do školy do 3 pracovních dnů. 


Placení obědů

Pokud jste při výběru platby zvolili možnost platebním příkazem přes účet, vyzvedněte si ve škole formulář s potřebnými platebními údaji. Prosíme, abyste ho vyzvedli nejlépe dnes 25. ledna do 15:00, případně během zítřejšího dopoledne. Ve čtvrtek 28. ledna doneste vyplněný zpět do školy. 

Kdo zvolil platbu v hotovosti, případně kartou ve školce, toho se to netýká.

Děkujeme!


Prodloužení online výuky

Vzhledem k nařízení vlády o prodloužení nouzového stavu bude i nadále probíhat online výuka pro 3.-5. ročník. Stav je prodloužen i na školní týden od 25. do 29. ledna. O tom, jak bude probíhat předání výpisů z vysvědčení za první pololetí školního roku budeme informovat, jakmile budeme vědět více. Děkujeme. 


Náboženství - rozvrh hodin

1.a 2. ročník středa 13:00 - 13:45

5. ročník 13:00 - 13:30

3. a 4. ročník pátek 13:30 - 14:00


Návrat do školy 30. 11. 2020

Rozvrh ranních příchodů:

1. a 2. třída 7:35-7:45

3. a 4. třída 7:50-8:00

5. třída 8:05-8:15

S sebou 3 čisté roušky v sáčku!

Konec vyučování:

1. a 2. ročník 11: 30, 12:25

3. a 4. ročník 12:35

5. ročník 12:45 


Angličtina pro 1. a 2. ročník

Zítra, tj. v úterý 24. 11. proběhne kroužek angličtiny pro 1. a 2. ročník. Začátek ve 12:00, konec 12:50. Děti s sebou budou potřebovat jen psací potřeby.  


Návrat 1. a 2. ročníku

První a druhý ročník začne opět pravidelnou školní docházku od středy 18. 11. 2020. S sebou musí mít každé dítě tři roušky v igelitovém sáčku na jeden den. Následující den bude mít roušky čisté. Také si děti vezmou teplejší oblečení do tříd kvůli doporučenému větrání.

Hudební a tělesná výchova nebudou vyučovány. Budou nahrazeny jinými předměty podle potřeby.  

Obědy i školní družina budou od středy v běžném provozu.  


Peníze za obědy

Ve čtvrtek 12.11. a v pátek 13.11. se během dopoledne ve školce vybírají peníze za obědy. Cena se pohybuje mezi 200 až 230 korunami. Prosíme rodiče (děti), aby peníze do školky donesli. 


Roušky k vyzvednutí

Kdo z rodičů objednával roušky, budou k vyzvednutí ve škole v pondělí od 8:00 do 12:00. Dezinfekce ještě nejsou, jakmile přijdou, budete informováni. 


Čerpání ošetřovného

S ohledem na plánované uzavření prvních stupňů základních škol v ČR dne 14. 10. 2020, budou moci rodiče dětí do 10 let žádat o ošetřovné z důvodu uzavření školy. Zákon, který by umožnil zaměstnancům čerpat ošetřovné za dny péče v jednotlivých kalendářních měsících, bude v příštím týdnu projednávat Poslanecká sněmovna. Jak mají rodiče v tuto chvíli postupovat se dočtete v příloze. (MPSV)

Zde také najdete, jak postupovat při čerpání ošetřovného během podzimních prázdnin - bod 10. 

Distanční výuka

Od středy 14.10.2020 zahajujeme opět distanční výuku. S dětmi budeme pracovat přes MS Office a aplikaci Teams. Přes tuto aplikaci budou plnit a nahrávat úkoly a přihlašovat se na online hodiny. 

Na stránkách školy zůstávají otevřené sekce domácí přípravy, s oddíly "Splněné úkoly a výzvy" a "Jak se máme". Pokud bude distanční výuka přetrvávat, budeme rády, když se nám opět tyto oddíly začnou plnit zprávami a novinkami z domácího vzdělávání. 

Desinfekce, jednorázové roušky

Škola obdržela nabídku na nákup desinfekčních roztoků (viz obrázek) a jednorázových roušek za cenu 4Kč/ks. Pokud by měl někdo z rodičů zájem, napište dětem do deníčku počet kusů, podle výsledného počtu bychom objednali roušky a případně desinfekci. 

Kroužky

Kvůli opatřením nařízeným vládou jsou až do odvolání zrušeny zájmové kroužky od DM Dóza a Active Žďár n. Sázavou. Zůstává pondělní doučování od 7:00 a zůstává také čtenářský klub, a to v pondělí od 13:00 do 14:00. O jakékoliv změně situace vás budeme informovat.

Děkujeme za pochopení. 

Focení

Ve středu 7. 10. přijede do školy paní fotografka. Cena celé sady je 370,- Kč na jednoho žáka, sourozenec má sadu za 170,-Kč, sada obsahuje 6 fotografií. 

Fotografie samostatně stojí od 30,- do 150,- Kč, je možnost zakoupení jednotlivých fotografií nebo celé sady.

Dodatečně jsou v nabídce hrníčky, povlaky na polštáře, puzzle, podkladky pod myš.... vše z fotek, které budou nafocené ve škole. 

Děti se budou fotit všechny, ale je na vás, zda si fotografie budete chtít vzít, případně kolik kusů.

Postup pro přihlášení k MS Office - Teams

Do vyhledávače zadejte heslo "office 365". Klikněte na odkaz Přihlášení k Office 365 (Office 365 login). Objeví se úvodní obrazovka, postupujte kliknutím na oranžový obdélník "Přihlásit se". Zadejte e-mail a heslo, které dostaly děti dnes ve škole. Mají nalepené v žákovské knížce. Po přihlášení po vás bude systém chtít změnu hesla. Nové heslo si zvolte sami, napište ho na lístek v ŽK, aby ho děti měly u sebe i ve škole. Během následujících dnů budeme s dětmi pracovat s tímto program ve škole na počítačích, abychom si všichni zvykli a naučili se s tím pracovat. 

Děkujeme za snahu a doufáme, že se vše podaří! Pěkný víkend!

Doporučený postup u akutních onemocnění v průběhu pandemie covid 19

V přiloženém souboru najdete, jak postupovat u akutních onemocnění v průběhu pandemie covid-19. 

Kroužky 2020/2021

Na stránkách Dózy https://www.dozavm.cz/ se již můžete přihlašovat na zájmové kroužky. Ty budou začínat ve čtvrtek 1. října 2020. 

Rozpis dnů a časů dostaly dnes děti ve škole. Jediná změna, která byla provedena až po rozdání rozvrhů se týká keramiky - ta bude probíhat ve čtvrtky (1x za 14 dní) od 14:00 do 15:30.

25. 8. 2020 Náboženství

Hodiny náboženství budou probíhat podle následujícího rozvrhu: 1. a 2. ročník středa od 13:00, 3. - 5. ročník pátek od 13:00. 

První hodina pro 1. a 2. ročník proběhne ve středu 2. září, pro 3., 4. a 5. ročník v pátek 4. září. 

24. 8. 2020 Zahájení školního roku

Zahájení školního roku 2020/2021 proběhne v úterý 1. 9. 2020 od 8:00. Předpokládané ukončení v 9:00. 

24. 8. 2020 Informace k docházce do školní družiny

Žáci, kteří navštěvovali školní družinu v minulém školním roce, budou osvobozeni od úplaty za měsíce září a říjen. Za první pololetí bude tedy poplatek činit 240 Kč. 

Pro ostatní žáky zůstává poplatek beze změny, tj. 400 Kč za pololetí. 

31. 7. 2020 Organizace školního roku 2020/2021

Prázdninové a další termíny pro školní rok 2020/2021 naleznete v tomto dokumentu. 

26. 6. 2020 Příměstský tábor s Activem

V přiloženém souboru najdete nabídku dvou letních táborů s Activem. Detaily k přihlášení také tam. 

26. 6. 2020 - Čerpání ošetřovného

Na https://www.mpsv.cz/osetrovne najdete informace k čerpání ošetřovného. Pokud si jde Vaše dítě do školy pro vysvědčení, tento den nemáte nárok na ošetřovné. 

Další podrobnosti na výše zmíněných stránkách. 

24. 6. 2020 - Focení

Ve středu 24. června proběhne focení. Fotit se budou děti pouze v rámci třídy. Focení celé školy, jednotlivců a skupin není možné. Cena za fotografii je 40 Kč. 

18. 6. 2020 Náboženství výlet

Ve čtvrtek 18. června jde 3. - 5. ročník na výlet s panem farářem. Sraz je u kostela v 8:00 hodin ráno, návrat kolem 13:00 hodin. S sebou svačinu, pití a vhodné oblečení a obutí.

29. - 30. 6. 2020 Ředitelské volno

Z organizačních důvodů ředitelství školy vyhlašuje na 29. a 30. 6. 2020 ředitelské volno. Od 27. 6. 2020 začínají zednické úpravy v prostorách budovy školy. 

 Vysvědčení bude předáváno v pátek 26. 6. 2020 první vyučovací hodinu, poté bude školní rok ukončen a děti opustí školu po skupinách do 9:00. 

Děti, které do školy nechodí, si vysvědčení vyzvednou během pátku 26. června po společné domluvě s učitelem v určený čas.  

Náboženství

Od 8. června nebude probíhat výuka náboženství. Ta skončila poslední hodinou v pátek 5. června 2020. 

25. 05. 2020 Náboženství

Hodiny náboženství budou probíhat na faře podle následujícího rozvrhu:

1., 2. a 3. ročník:  středa od 11:30

4. a 5. ročník: pátek od 11:30

Děti si vyzvedne pan farář před školou. 

18. 05. 2020 Návrat do školy od pondělí 25. 05. 2020

Informace, které byly poskytnuty na třídních schůzkách najdete zde ve dvou dokumentech. 

11. 05. 2020 Sběr papíru

25. 05. 2020 proběhne sběr papíru. Ke škole bude po šesté hodině přistaven kontejner a odvezen bude ve stejný den po 14. hodině. 

11. 05. 2020 Rodičovské schůzky v pondělí 18. 05. 2020

Vážení rodiče, v pondělí 18. 05. 2020 od 16:00 se uskuteční rodičovská schůzka ve škole. Prosíme, aby přišel pouze jeden zástupce. S sebou si vezměte vyplněné čestné prohlášení, k dispozici pod textem. Projednáme návrat dětí do školy a organizaci školní výuky během zbývajících týdnů před letními prázdninami. 

04. 05. 2020 Informace ke znovuotevření školy

04. 05. 2020 Dotazníkové šetření ke znovuotevření školy

Prosíme rodiče o vyplnění následujícího dotazníku.

25. 04. 2020 Rozhodnutí o přijetí

Zde nyní najdete seznam přijatých žáků do první třídy. 

31. 03. 2020 Zápis do 1. třídy

Zápis do 1. ročníku školního roku 2020/2021 proběhne ve čtvrtek 23. dubna 2020 v době od 14,00 do 15,00 hodin v základní škole. 

Vzhledem k mimořádným opatřením proběhne zápis bez přítomnosti dětí.

Zákonný zástupce doručí ředitelce školy vyplněnou Žádost o přijetí, zápisní list pro školní rok, kopii rodného listu dítěte a vyplněný dotazník pro rodiče. Formuláře všech potřebných dokumentů jsou ke stažení zde nebo na stránkách obce.

16. 03. 2020 Uzavření školy pro veřejnost; domácí příprava

Vzhledem k nařízení vlády žádáme rodiče, aby nechodili do školy! Úkoly a sešity a žádost o ošetřovné budou doručeny dětem během zítřejšího dopoledne, to je 17.3.2020, do místa bydliště a budou uloženy na viditelném místě. Úkoly z učebnic a pracovních sešitů (ČJ a M) jsou povinné. Doplňkové sešity slouží k procvičování látky, doporučené úkoly jsou zakroužkovány. 

Od pondělí 23.3.2020 bude domácí příprava pravidelně zadávána na webové stránky školy. 

13. 03. 2020 Oznámení DÓZA

Na základě mimořádného opatření MZ k uzavření škol a školských zařízení ze dne 10.3.2020 a z rozhodnutí zřizovatele příspěvkové organizace - Rady města Velké Meziříčí zde dne 13.3.2020 je činnost SVČ do odvolání pozastavena. V případě dotazů se obracejte na vidlakova@dozavm.cz. 

Děkujeme za pochopení. 

13. 03. 2020 Rozšíření karantény

Tisková zpráva z 13. 3. 2020: S ohledem na skutečnost, že by mohlo dojít k mylné interpretaci o nařízení karantény informujeme občany o jejich povinnostech související s návratem ze zahraničí. POVINNÁ karanténa platí pro všechny, kteří se do ČR vrací ze všech 15 rizikových oblastí: Čína, Jižní Korea, Írán z evropských států Itálie, Španělsko, Rakousko, Německo, Švýcarsko, Švédsko, Nizozemsko, Belgie, Velká Británie, Norsko, Dánsko a Francie (upozornění: v čase se tento seznam může měnit, zda se vracíte z rizikové oblasti ověřte na https://koronavirus.mzcr.cz/staty-sveta-s-vysokym-rizikem-prenosu-nakazy/).

Ti, kteří se vrátili z kterékoli ze jmenovaných zemí musí zůstat automaticky ve dvoutýdenní karanténě. Po návratu domů tyto osoby musí telefonicky kontaktovat svého praktického lékaře, který jim vystaví eNeschopenku. Během karantény je žádoucí zajistit si prostřednictvím známých nebo jinak z domova nákup a doručení potravin. V žádném případě po návratu a to ani po cestě od hranic nenavštěvujte žádné veřejné prostory s pravděpodobnou kumulací osob, ideálně už po cestě se chraňte alespoň improvizovanou rouškou!

Podle hejtmana Kraje Vysočina jde o mimořádné opatření, které bude účinné pouze tehdy, pokud bude dodržováno všemi, kteří se vrací z vyjmenovaných oblastí. Apelujeme na všechny spoluobčany vracející se z výše uvedených destinací, aby se chovali uvážlivě a zodpovědně. Jedině tak máme šanci šíření závažné infekce bránit.

10. 03. 2020 Pokyny ke školní docházce (koronavirus)

Vzhledem k nařízení MZ ČR bude škola žákům s účinností od 11. 03. 2020 uzavřena do odvolání. Během pondělí 16. 03. 2020 bude na webových stránkách vložena domácí příprava rozpracovaná na jednotlivé pracovní dny.

10. 03. 2020 Mimořádná opatření MZ ČR

 Zakazuje se s účinností ode dne 11. března 2020:
 • osobní přítomnost žáků a studentů na základním, středním a vyšším odborném vzdělávání ve školách a školských zařízeních podle zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů,
 • osobní přítomnost studentů na studiu na vysoké škole podle zákona č. 111/1998 Sb., o vysokých školách a o změně a doplnění dalších zákonů (zákon o vysokých školách) ve znění pozdějších předpisů.

 • Dokumenty s mimořádnými opatřeními ke stažení zde.

19. 02. 2020 Pozvánka na besedu pro rodiče předškoláků

 • Již za týden se uskuteční v rámci projektu MAP II ORP Žďár nad Sázavou beseda pro rodiče předškoláků (přijít však může každý, koho zajímá tématika školní zralosti, klidně i paní učitelky) "Lehkou nohou do 1. třídy" s Mgr. Hanou Otevřelovou.

  Beseda proběhne 26. února od 16:00 do 18:00 v zasedací místnosti zastupitelstva města (mezi 1. a 2. patrem) Městského úřadu ve Žďáře nad Sázavou. Více informací naleznete v přiložené pozvánce.

  Ing. Radka Hudečková, Ph.D.manažerka projektu "Místní akční plán vzdělávání II ORP Žďár nad Sázavou"tel.: +420 777 760 907

  e-mail: radka.hudeckova@zdarns.cz

17. 02. 2020 a 18. 02. 2020 - Návštěva z Malého Tibetu

 • V pondělí 17. 2. se naše škola může těšit na vzácnou návštěvu z Malého Tibetu. Do České republiky zavítají učitelky a kameraman z Himálaje a přijdou se podívat i k nám do školy. Budou mít možnost vidět výuku nejen anglického jazyka, ale celkově poznat prostředí, v jakém probíhá vyučování v naší zemi.
 • V Čechách zůstávají delší dobu, proto přidávám odkaz na stránky Brontosaurů, kteří mají tuto návštěvu na svědomí. Pokud byste měli nápad, jak těmto lidem zpestřit program, určitě neváhejte napsat přímo na stránky organizace Brontosauři v Himálajích! 
 • https://www.brontosaurivhimalajich.cz/2019/12/12/pripravte-program-v-cr-pro-dve-ucitelky-dolmadolma-filmare-jigmeda-z-nasi-skoly 

14. 02. 2020 - Aktivní pátky

 • V pátek 14. 2. od 7:30 proběhne první společné setkání v tělocvičně. Na programu je 10 - 15 minutový intervalový trénink. Účelem je podporovat v dětech radost z pohybu a kolektivní aktivity. 
 • Tyto aktivní chvilky budou probíhat (podle zájmu dětí) každý pátek, začátek vždy v 7:30 v tělocvičně
 • Děti mohou chodit dobrovolně, není to povinná činnost. Těšíme se na první společné setkání! 

15. 02. 2020 - Maškarní odpoledne

 • Spolek rodičů a přátel školy při ZŠ Ostrov nad Oslavou Vás zve na tradiční Maškarní odpoledne v sobotu 15.2.2020 od 13.00 v KD Ostrov nad Oslavou. Od 17.00 se uskuteční diskotéka. Hraje DJ David Hamerský. Připravena je bohatá tombola i občerstvení - více 

15. 12. 2019 - Vánoční besídka

 • ZŠ a MŠ Ostrov nad Oslavou zvou všechny spoluobčany v neděli 15.12. 2019 od 13 hodin do místního kulturního domu na Vánoční besídku. Přijďte se podívat a potěšit tak děti z MŠ a ZŠ, které si pro Vás připravily několik vystoupení.

20. 11. 2019 - Den otevřených dveří

 • V úterý 26. listopadu 2019 se koná Den otevřených dveří. Škola bude otevřena pro rodinné příslušníky v době od 8.00 do 10.00 hodin. 

30. 10. 2019 - Tvořivé odpolende

 • Ve čtvrtek 31. 10. 2019 proběhne v naší škole tvořivé odpoledne v čase od 15.00 - 17.00 hodin. Tentokrát se budou vyrábět svícny pod vedením p. Plevové, a jako bonus si každý může udělat sáčky plněné levandulí. Srdečně zveme i předškoláky a jejich rodiče z MŠ Ostrov nad Oslavou.

23. 9. 2019 - Sběr papíru

 • Od úterý 24.9.2019 bude mezi 11.00 - 13.00 přistaven kontejner na papír. Odvezen bude ve čtvrtek ve 14.00 hodin.

9. 9. 2019 - Nabídka kroužků pro rok 2019/2020

 • Nabídka kroužků je zveřejněna na samostatné stránce - v levém menu odkaz KROUŽKY

28. 8. 2019 - Zahájení školního roku

 • Školní rok 2019/2020 začne v pondělí 2. 9. 2019. Sraz žáků a rodičů bude ve škole v 8.00 hodin. Vyučování v tento den skončí v 9.00 hodin.